Portal poświecony ~~Horny~~

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2013-01-25 16:27:17

Makatek

Administrator

Zarejestrowany: 2013-01-25
Posty: 3
Punktów :   

Podania

Składając podanię możesz posłużyć się przykładowym podaniem które napisze poniżej:
-lv
-wiek
-reputacja
-klasa postaci
-karty specjalisty
-czas spędzany na grze
-czas spędzany na glaceronie
-co wniesiesz do tej fam
-coś o sb

Offline

 

#2 2013-01-26 16:52:54

FaitelAngel

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-01-26
Posty: 1
Punktów :   

Re: Podania

Level:58
Wiek: 17
Reputacja:44205
Klasa Postaci:Wojownik
Karty Specjalisty:Wojownik 27j, Blade, 27j, Jajamaru 8j, Krzyżowiec 0j Na norm mam 46 job
Czas spędzony na grę:Gram około 4-5 godzin dziennie
Czas spędzany na glaceronie: Chodzę bić Anioły, bo teraz jestem demonem, mogę zmienić siebie na Anioła jeśli jest taka potrzeba. I chodzę expić na Bazylach i Enkach.
Co wniesiesz do tej fam?:Wiem że z takim levelem dużo nie wniosę ale jak level będzie większy a ciągle rośnie  to coś na pewno jeśli trzeba mam TS3
Coś o sb?:Cześć, Nazywam się Kuba mam 17 lat,ogarniam Nostale gram prawie 2 lata,często gram w Nostale, interesuję się sztukami walki.
Pozdrawiam.P.S. Bardzo chciał bym dołączyć do tej fam.

Offline

 

#3 2013-01-26 16:54:00

Makatek

Administrator

Zarejestrowany: 2013-01-25
Posty: 3
Punktów :   

Re: Podania

Post zostaję usunięty za nie poprawne wstawienie .

Offline

 

#4 2013-02-03 10:22:53

Vojeczek

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-02-03
Posty: 1
Punktów :   

Re: Podania

Lvl:78
Wiek:13
Reputacja:932124 (Green Nos.)
Klasa postaci: Wojownik
Karty specjalisty: War 52+9, Blade 36+4 Cruss 63+1 Berek 21+1 Gladiator 41+3
Czas spędzany w grze: W ostatnich tygodniach po godzinie (Szkoła) Weekendy dosyć długo przeważnie 5H (W ferie bede codziennie po 5h)Po feriach normalnie po 2-3h
Czas spędzany na glacku: Ostatnio mało ponieważ jestem/byłem w fam która nie chodzi na rajdy ale jak mam pretekst to z chęcią.
Co wniesiesz do tej fam: Wniose do tej fam kulture, troche humoru oraz spokój.
Coś o sb: Jestem Hubert mam 13 lat chodzę do 1 klasy gimnazjum. Lubie sporty drużynowe, szczególnie piłkę nożną i piłkę ręczną. Jestem koleżeński, opanowany, miły i nie popadam w żadne konflikty. W domu lubię pograć w LoL'a, NosTale i czasami zagram w Minecrafta. Mimo iż jestem młody, bo mam dopiero 13 lat, to nie jestem taki, jak inne osoby w moim wieku. Nie jestem dzieckiem LoD, traktuje to jako okazje do zdobycia kilku profesji na Kartach specjalisy, porozmawianiu z fam i umacnianiu więzi. Mam nadzieje, że przyjmiecie mnie do tej fam

Pozdrawiam i powodzenia
Vojeczek

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.emocje-uczucia.pun.pl www.siw.pun.pl www.shinobinaruto.pun.pl www.chaotic.pun.pl www.polishfunbyolol.pun.pl